Dezodoranty w kremie

Naturalne dezodoranty w kremie

Chcąc żyć zdrowo zgodnie z naturą, dezodorant jest na liście kosmetyków, które temu nie sprzyjają. Tak jest, kiedy mówimy o tradycyjnych opartych na alkoholu produktach, w aerozolach, zawierających toksyczne składniki. Na szczęście jest alternatywa. Są nimi naturalne dezodoranty w kremie, które produkuje między innymi mydlarnia Cztery Szpaki czy Mglife.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Do czego służy dezodorant w kremie?

Wiadomo, że proces pocenia się jest dla organizmu korzystny. Następuje regulacja temperatury ciała poprzez wydzielanie wody, a wraz z nią aminokwasów, mocznika, chlorków wapnia, sodu i potasu. Niestety, efektem mniej pożądanym jest zapach. Pragniemy go uniknąć, bo to wpływa na nasze i innych samopoczucie. Dlatego używamy dezodorantów w kremie. Większość z nich jest niekorzystna dla naszego zdrowia, tak jak i antyperspiranty oraz blokery, które hamują pocenie się i zatykają pory. Inaczej jest z naturalnymi dezodorantami w kremie, wyprodukowanymi przez mydlarnię Cztery Szpaki, która oferuje cztery takie kosmetyki, Słomianą Pracownie czy producenta Mglife.

Dla preferujących brak zapachu idealny będzie Naturalny Dezodorant Bezzapachowy w Kremie, który w swoim składzie ma ziemię okrzemkową, glinkę białą, skrobię z maranty trzcinowej, sodę oczyszczoną, masło Shea, olej kokosowy i olej z wiesiołka.

Dezodorant w kremie dla wrażliwej skóry

Dla wszystkich posiadaczy bardzo wrażliwej skóry bardziej odpowiedni jest Naturalny Delikatny Dezodorant w Kremie Bezzapachowy. Nie zawiera sody oczyszczonej, ale, oprócz ziemi okrzemkowej, masła Shea, maranty trzcinowego oleju z wiesiołka i kokosowego, również skrobię ziemniaczaną, glicerynę roślinną, wodorek magnezu i witaminę E.

Jeżeli cenimy delikatny, ale naturalny zapach możemy wybrać Naturalny Dezodorant Mandarynowy w Kremie, który w miejsce sody ma składzie naturalne substancje nadające uczucie świeżości – olejek eteryczny z mandarynki, olejek eteryczny z bergamotki. Naturalny Dezodorant Cytrusowo-Ziołowy w Kremie, zawierający olejek eteryczny z szałwii hiszpańskiej i naturalny olejek eteryczny zielonej cytryny, to też dobry wybór.

Dezodorant w kremie bez sody dla alergików

Wszystkie te kosmetyki są bakteriobójcze, nie powodują podrażnień, a nawet łagodzą te powstałe przy depilacji, są wydajne, bezzapachowe lub mają przyjemny zapach i konsystencję. Odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Idealne dla alergików.

Dezodoranty w kremie są dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie, dbają o ciało i środowiska.