Świece sojowe

 ZAPACHOWE ŚWIECE SOJOWE

Piękne wnętrze to starannie dobrane kolory, meble i dodatki, ale dla wielu nie byłoby kompletne bez odpowiedniego zapachu. Prostym i niezwykle klimatycznym sposobem na nadanie wnętrzu wyjątkowego aromatu jest zapalenie zapachowej świecy, a naturalne świece sojowe są rozwiązaniem wyjątkowo przyjaznym dla organizmu i środowiska.

zestaw świec sojowych madam natura
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

NATURALNE ŚWIECE SOJOWE ZAPACHOWE

Świece sojowe handmade na każdy nastrój, na każdą pogodę

Nastrojowa świeca sojowa kojarzy się przede wszystkim z długimi wieczorami, ciepłym kocem, dobrą książką i ulubionym serialem. I to racja! Świece sojowe doskonale komponują się z jesienno-zimowym klimatem, potrafią wprawić w dobry nastrój, umilają wieczory. Słodkie, cięższe, korzenne aromaty czynią długie wieczory ciepłymi i przytulnymi, zaś lekkie, kwiatowe i owocowe pasują do radosnej wiosny i beztroskiego lata, a jesienią i zimą przywołują ich wspomnienia.

Naturalne świece sojowe handmade: dla tych, którzy chcą żyć lepiej i zdrowiej

Klasyczne świece zapachowe bazują na pochodnej ropy naftowej: parafinie. Proces produkcji takiej świecy jest więc szkodliwy dla środowiska, podobnie proces jej spalania. Wosk sojowy jest naturalny, nieszkodliwy, a jego spalanie nie wiąże się z uwalnianiem toksycznych substancji, takich jak toluen, benzen i formaldehydy. Świece sojowe są więc doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dodać swemu wnętrzu przyjemnego aromatu bez szkodliwych substancji. Naturalne świece sojowe docenią miłośnicy życia w harmonii z naturą: pozwolą oddać się chwili przyjemności bez wyrzutów sumienia.

Śliczny zapach? Naturalnie świece sojowe!

Naturalne świece sojowe to nie tylko dobra baza: nietoksyczna, bez składników pochodzenia zwierzęcego, ale i naturalne olejki eteryczne pozwalające zafundować sobie prawdziwą aromaterapię. Ulubiony zapach pozytywnie wpływa na nastrój, pozwala się odprężyć i zrelaksować, a stanu tego nie zaburza świadomość, że świeca jest w jakikolwiek sposób szkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jedynym problemem przy wyborze świecy sojowej jest tylko wybór ulubionego zapachu. Dlatego może warto skusić się na kilka?

Nieodparty urok świecy sojowej

Migoczący radośnie ognik naturalnej świecy sojowej potrafi uprzyjemnić moment tak samo, jak jej aromat, a piękna etykieta sprawia, że świece sojowe to coś miłego nie tylko dla nosa, ale i dla… oka. Świeca sojowa dobrze się prezentuje ustawiona na stoliku, półce lub komodzie, ale też w pudełku prezentowym. To sposób, by powiedzieć komuś: „Myślę o Tobie i dbam o Ciebie; chcę, byś czuł się dobrze” nawet bez użycia słów. Podarowanie naturalnej świecy sojowej jest jak podarowanie odrobiny dobrego nastroju zamkniętego w szklanym słoiczku.

Czy świece sojowe są zdrowe?

Wosk zawarty w świecach sojowych jest produktem roślinnym. W porównaniu do parafiny świece sojowe nie wytwarzają szkodliwych i toksycznych oparów.

Nasze świece sojowe tworzymy w 100% z wosku sojowego KeraSoy Container, który nie zawiera żadnych toksyn. Nie wydziela również takich substancji jak toluen i benzen za to oddaje wiernie zapach, który wypełnia całe pomieszczenia. Wszystkie nasze produkty tworzone są ręcznie, w małych partiach i z należytą starannością w Polsce.