Hydrolaty

Naturalne hydrolaty do twarzy

Hydrolat do twarzy to świetny produkt na każdą okazję. Bardzo przyjemne odświeżają skórę, mają cudowne zapachy. Można też nimi spryskać włosy. Świetny tonik na wyjazd, aby się odświeżyć.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

CO TO HYDROLAT?

Hydrolat to inaczej woda kwiatowa, która może być jako zamiennik toniku. Otrzymywany jest w procesie destylacji z parą wodną całych roślin lub ich części. Pozostała w tym procesie woda, do której przeniknęły dobroczynne składniki z roślin oraz niewielkie ilości olejków eterycznych, to właśnie hydrolat. Woda roślinna czy też kwiatowa zwana hydrolatem ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji twarzy i całego ciała. Jeżeli szukacie naturalnych kosmetyków, bezpiecznych i dobrych dla waszego organizmu składach, zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą naturalnych hydrolatów od Czterech Szpaków czy Dworzyska. Duży wybór wód roślinnych, spośród których bez trudu odnajdziecie rodzaj idealny dla swojej skóry.

Wody roślinne kiedyś uważano za bezużyteczne, dziś ich właściwości są niezwykle cenione i stosowane w różnych celach. Co ważne przy tego rodzaju kosmetyku to fakt, że ma pH zbliżone do naturalnego, można je więc stosować bezpośrednio na skórę lub włosy. Ponadto hydrolaty mogą być stosowane przez wszystkich, niezależnie od typu cery.

Hydrolat do twarzy i włosów

Hydrolat delikatnie nawilża i oczyszcza skórę. Posiada obłędny zapach, ale nie za mocny i nie duszący. Fajny atomizer i duża pojemność buteleczki. Fajny efekt odświeżenia.