Sole, olejki i kule do kąpieli

Kule, sole i olejki do kąpieli

Po całodniowym, wyczerpującym dniu pracy nadchodzi wreszcie upragniony czas odpoczynku i relaksu. Czyż może być lepszy, odprężający relaks niż kąpiel w wannie? Nie, a szczególnie kiedy kąpiel będzie się odbywać w komfortowych warunkach, jeśli skorzystamy z ekologicznych, ziołowych kosmetyków naturalnych takich jak kule do kąpieli, olejki do kąpieli, czy też dodamy do wody odpowiednią sól morską.

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Jakie wybrać kule do kąpieli?

Musująca kula do kąpieli wprowadzi do łazienki odprężający klimat i spowoduje, ze podczas kąpieli będziemy odczuwać zniewalające zapachy. Ale nie tylko, kula do kąpieli ma również zastosowanie pielęgnacyjne, a to dzięki zawartości szlachetnych olejków, które na naszą skórę działają w sposób wygładzający, kojący oraz nawilżający.

Jak używać kul do kąpieli?

Kule do kąpieli są to produkty, które warto używać podczas codziennych kąpieli ponieważ ich aromatyczny zapach działa na nas w sposób terapeutyczny, relaksujący, a o to przecież podczas kąpieli chodzi. Są to produkty skomponowane na bazie wysokiej jakości naturalnych składników, których zadaniem jest dogłębnie nawilżyć i odżywić nawet bardzo wymagającą skórę. Dzieje się tak dlatego, ponieważ kule do kąpieli posiadają w swym składzie szlachetne oleje roślinne, między innymi ze słodkich migdałów czy avocado, które mają dobroczynne działanie na naszą skórę, zwalczają szorstkość i wiotkość, jak również mają znaczący wpływ na koloryt i gładkość. Kolejnym produktem, który doskonale sprawdzi się podczas kąpieli i wpłynie na jej komfort są olejki do kąpieli. Dlaczego? Ponieważ jest to produkt, który świetnie nadaje się do pielęgnacji skóry suchej i naczynkowej. Olejek do kąpieli dzięki temu, że posiada w swoim składzie cząsteczki chemiczne odpychające wodę, czyli ma charakter hydrofobowy nie miesza się z wodą tylko tworzy na jej powierzchni cienką warstwę. Olejki użyte do kąpieli oprócz swoich właściwości nawilżających oraz aromatycznych wspomagają również leczenie wielu chorób, między innymi  układu krążenia, skóry, pomagają gdy naszym problemem jest bezsenność. Olejki do kąpieli aromatycznych wspomogą również nasze mięśnie, złagodzą ich ból, a przede wszystkim pomogą usunąć uczucie zmęczenia, które towarzyszy nam po całodniowym dniu pracy. Do kąpieli możemy użyć olejków o różnych zapachach na przykład o zapachu różanym, mirtowym, lawendowym czy też pomarańczowym.

Dlaczego używać sól do kąpieli?

Następnym produktem, który wspomoże naszą kąpiel jest sól do kąpieli, która w swoim składzie posiada minerały mające bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie, a ponadto ma właściwości terapeutyczne. Niewielka ilość soli morskiej dodana do kąpieli pobudzi krążenie, złagodzi sztywność stawów, a także pomoże przy zapaleniu stawów, złagodzi ból nóg i pleców.
Musujące kule do kąpieli