Masła do ciała

Z MadamNatura możesz zadbać o swoją skórę w stu procentach naturalnie. Stosując nasze masła do ciała, wybierasz ręcznie wytwarzane produkty, będące źródłem olejów występujących w naturze. Choć pielęgnacja tak prostymi w składzie kosmetykami może wydawać się nudna i niekomfortowa – nic bardziej mylnego! Z nami zaopatrzysz się nie tylko w sprawdzone oleje bez dodatków, ale również w aromatyczne mieszanki, które perfumowane są wyłącznie olejkami eterycznymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Proste masła do ciała – stosuj je samodzielnie lub połącz z innym

W naszym sklepie znajdziesz produkty o niezwykle krótkim składzie – takie jak nierafinowane masło shea od marki Cztery Szpaki. W wygodnej puszcze kryje się wyłącznie naturalny olej z nasion drzewa masłowego, pozbawiony aromatów, barwników i konserwantów. Takie kosmetyki możesz stosować samodzielnie – np. jako balsam nawilżający i ujędrniający, filtr przeciwsłoneczny, serum na końcówki włosów lub środek chroniący skórę przed wiatrem i zimnem. Możesz też użyć je jako półprodukt – do wytwarzania własnych kompozycji, mieszając je z innymi olejami i uzupełniając o dowolne dodatki.

Ciekawą propozycją jest również proste połączenie trzech znanych i lubianych olejów w jedno – Super Blend. Opakowanie zawiera mix nierafinowanych tłuszczów, dzięki którym kompleksowo zadbasz o całe ciało, jednocześnie czerpiąc z bogactwa trzech różnych roślin.

Aromatyczna pielęgnacja – zapachowe musy do ciała

Naturalne kosmetyki mogą być tak samo atrakcyjne jak te z półek sklepowych! Może nawet bardziej… Użyte w kompozycjach olejki eteryczne odpowiadają za bogactwo zapachów, jednocześnie dbając o potrzeby Twojego ciała i umysłu. Przykładowo – olejek pomarańczowy działa antycellulitowo i antybakteryjnie, ale także przeciwdepresyjnie i energetyzująco, a nawet… podnosi libido! Sięgnij po cudownie pachnące masła i musy do ciała, bez konieczności czytania składu. Dostępne w naszej ofercie musy Cztery Szpaki mają puszystą, bardzo przyjemną konsystencję, dzięki której szybko się wchłaniają i pozostawiają skórę miękką.