Dezodoranty w kremie

Naturalne dezodoranty w kremie

Chcąc żyć zdrowo zgodnie z naturą, dezodorant jest na liście kosmetyków, które temu nie sprzyjają. Tak jest, kiedy mówimy o tradycyjnych opartych na alkoholu produktach, w aerozolach, zawierających toksyczne składniki. Na szczęście jest alternatywa. Są nimi naturalne dezodoranty w kremie, które produkuje między innymi mydlarnia Cztery Szpaki czy Mglife.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Do czego służy dezodorant w kremie?

Wiadomo, że proces pocenia się jest dla organizmu korzystny. Następuje regulacja temperatury ciała poprzez wydzielanie wody, a wraz z nią aminokwasów, mocznika, chlorków wapnia, sodu i potasu. Niestety, efektem mniej pożądanym jest zapach. Pragniemy go uniknąć, bo to wpływa na nasze i innych samopoczucie. Dlatego używamy dezodorantów w kremie. Większość z nich jest niekorzystna dla naszego zdrowia, tak jak i antyperspiranty oraz blokery, które hamują pocenie się i zatykają pory. Inaczej jest z naturalnymi dezodorantami w kremie, wyprodukowanymi przez mydlarnię Cztery Szpaki, która oferuje cztery takie kosmetyki, Słomianą Pracownie czy producenta Mglife.

Dla preferujących brak zapachu idealny będzie Naturalny Dezodorant Bezzapachowy w Kremie, który w swoim składzie ma ziemię okrzemkową, glinkę białą, skrobię z maranty trzcinowej, sodę oczyszczoną, masło Shea, olej kokosowy i olej z wiesiołka.

Dezodorant w kremie dla wrażliwej skóry

Dla wszystkich posiadaczy bardzo wrażliwej skóry bardziej odpowiedni jest Naturalny Delikatny Dezodorant w Kremie Bezzapachowy. Nie zawiera sody oczyszczonej, ale, oprócz ziemi okrzemkowej, masła Shea, maranty trzcinowego oleju z wiesiołka i kokosowego, również skrobię ziemniaczaną, glicerynę roślinną, wodorek magnezu i witaminę E.

Jeżeli cenimy delikatny, ale naturalny zapach możemy wybrać Naturalny Dezodorant Mandarynowy w Kremie, który w miejsce sody ma składzie naturalne substancje nadające uczucie świeżości – olejek eteryczny z mandarynki, olejek eteryczny z bergamotki. Naturalny Dezodorant Cytrusowo-Ziołowy w Kremie, zawierający olejek eteryczny z szałwii hiszpańskiej i naturalny olejek eteryczny zielonej cytryny, to też dobry wybór.

Dezodorant w kremie bez sody dla alergików

Wszystkie te kosmetyki są bakteriobójcze, nie powodują podrażnień, a nawet łagodzą te powstałe przy depilacji, są wydajne, bezzapachowe lub mają przyjemny zapach i konsystencję. Odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Idealne dla alergików.

Dezodoranty w kremie są dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie, dbają o ciało i środowiska.

W naszym sklepie znajdziesz naturalne dezodoranty w formie kremów. Nasz asortyment składa się wyłącznie z produktów renomowanych marek, cieszących się uznaniem i zaufaniem klientów. Dezodoranty w kremie są tworzone na bazie naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry i nie wywołują podrażnień. Jeżeli jednak masz bardzo wrażliwą skórę, sięgnij po delikatne naturalne dezodoranty. Ich składy zostały opracowane w taki sposób, żeby były skuteczne, a jednocześnie nie zawierały substancji, które mogłyby podrażnić, takich jak np. soda oczyszczona, którą można znaleźć w standardowych wersjach dezodorantów w kremie. Soda ma działanie bakteriobójcze, dzięki czemu skutecznie niweluje nieprzyjemny zapach potu – w jej używaniu nie ma zatem nic złego. Należy jednak pamiętać, że w przypadku osób o bardzo wrażliwej skórze, może ona wywoływać dyskomfort.

Dezodoranty w kremie dostępne w naszym sklepie posiadają szereg zalet. Najważniejszą z nich jest to, że nie blokują one działania gruczołów potowych, tylko wchłaniają nadmiar potu, zapobiegają namnażaniu się bakterii oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Dzięki temu naturalny mechanizm chłodzenia organizmu nie jest zablokowany, a jednocześnie nie występują niepożądane skutki uboczne, takie jak nieprzyjemny zapach. Dużą zaletą dezodorantów w kremie jest również ich wydajność – już niewielka ilość produktu doskonale spełnia swoje zadanie, dzięki czemu jedno opakowanie potrafi wystarczyć na kilka miesięcy. Wybierając naturalne dezodoranty dbasz o środowisko – produkty sprzedawane są w opakowaniach nadających się do recyklingu, a dodatkowo, do ich stworzenia nie wykorzystuje się substancji szkodliwych dla środowiska.

W naszej ofercie znajdziesz naturalne dezodoranty w różnych wersjach zapachowych oraz produkty bezzapachowe. Pierwsze sprawdzą się osobom lubiącym świeże, cytrusowe, owocowe lub kwiatowe zapachy, drugie natomiast polecamy osobom, które na co dzień lubią nosić perfumy i nie chcą łączyć ich z zapachami innych produktów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dezodorant w kremie odpowiadający twoim potrzebom!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy dezodorant w kremie jest skuteczny?

Tak, dezodorant w kremie może być skuteczny w zapobieganiu nieprzyjemnemu zapachowi ciała. Dezodorant w kremie działa poprzez blokowanie lub zmniejszanie aktywności bakterii, które są odpowiedzialne za rozkład potu i powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Jednakże, skuteczność dezodorantu w kremie może zależeć od wielu czynników, takich jak indywidualna reakcja organizmu, aktywność fizyczna, dieta i inne czynniki zewnętrzne. Niektóre osoby mogą potrzebować bardziej intensywnych formuł dezodorantów, takich jak antyperspiranty, które pomagają kontrolować nadmierne pocenie się.