Świece sojowe

ŚWIECE SOJOWE – NATURALNE ŚWIECE SOJOWE

Piękne wnętrze to starannie dobrane kolory, meble i dodatki, ale dla wielu nie byłoby kompletne bez odpowiedniego zapachu. Prostym i niezwykle klimatycznym sposobem na nadanie wnętrzu wyjątkowego aromatu jest zapalenie zapachowej świecy, a naturalne świece sojowe są rozwiązaniem wyjątkowo przyjaznym dla organizmu i środowiska.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

NATURALNE ŚWIECE SOJOWE ZAPACHOWE

Na każdy nastrój, na każdą pogodę

Nastrojowa świeca kojarzy się przede wszystkim z długimi wieczorami, ciepłym kocem, dobrą książką i ulubionym serialem. I to racja! Świece doskonale komponują się z jesienno-zimowym klimatem, potrafią wprawić w dobry nastrój, umilają wieczory. Słodkie, cięższe, korzenne aromaty czynią długie wieczory ciepłymi i przytulnymi, zaś lekkie, kwiatowe i owocowe pasują do radosnej wiosny i beztroskiego lata, a jesienią i zimą przywołują ich wspomnienia.

Naturalne świece sojowe: dla tych, którzy chcą żyć lepiej i zdrowiej

Klasyczne świece zapachowe bazują na pochodnej ropy naftowej: parafinie. Proces produkcji takiej świecy jest więc szkodliwy dla środowiska, podobnie proces jej spalania. Wosk sojowy jest naturalny, nieszkodliwy, a jego spalanie nie wiąże się z uwalnianiem toksycznych substancji, takich jak toluen, benzen i formaldehydy. Świece sojowe są więc doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dodać swemu wnętrzu przyjemnego aromatu bez szkodliwych substancji. Naturalne świece sojowe docenią miłośnicy życia w harmonii z naturą: pozwolą oddać się chwili przyjemności bez wyrzutów sumienia.

Śliczny zapach? Naturalnie!

Naturalne świece sojowe to nie tylko dobra baza: nietoksyczna, bez składników pochodzenia zwierzęcego, ale i naturalne olejki eteryczne pozwalające zafundować sobie prawdziwą aromaterapię. Ulubiony zapach pozytywnie wpływa na nastrój, pozwala się odprężyć i zrelaksować, a stanu tego nie zaburza świadomość, że świeca jest w jakikolwiek sposób szkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jedynym problemem przy wyborze świecy sojowej jest tylko wybór ulubionego zapachu. Dlatego może warto skusić się na kilka?

Nieodparty urok świecy

Migoczący radośnie ognik naturalnej świecy sojowej potrafi uprzyjemnić moment tak samo, jak jej aromat, a piękna etykieta sprawia, że świece sojowe to coś miłego nie tylko dla nosa, ale i dla… oka. Świeca sojowa dobrze się prezentuje ustawiona na stoliku, półce lub komodzie, ale też w pudełku prezentowym. To sposób, by powiedzieć komuś: „Myślę o Tobie i dbam o Ciebie; chcę, byś czuł się dobrze” nawet bez użycia słów. Podarowanie naturalnej świecy sojowej jest jak podarowanie odrobiny dobrego nastroju zamkniętego w szklanym słoiczku.